Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Szczotka do czesania psa kota

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175926268
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: nie
Minimalne zamówienie: 1 szt.

Opis produktu

Szczotka do czesania psa kota

Szczotka do czesania dla zwierząt z uchwytem

Masz problem z sierścią, którą Twoje pupile zostawiają w mieszkaniu? Rozwiązaniem jest szczotka do czesania psa i kota! Wystarczy przeczesać czworonoga, a zebraną sierść wyrzucić do kosza!

Przy okazji pozbywania się wypadającej sierści, rękawica pomaga zrelaksować się zwierzęciu. Właściciel poprzez głaskanie, np. psa pozbędzie się problemu zbierającej się na dywanach,kanapach czy ubraniach sierści.Oferowany przedmiot jest w uniwersalnym rozmiarze.

Rękawica posiada regulowany pasek, przez co dobrze się trzyma.

Wewnętrzna strona posiada gumowe wypustki, które zbierają sierść i masują Twojego pupila. Używanie takiej szczotki stymuluje krążenie i z pewnością sprawia zwierzakowi przyjemność. Świetna do codziennej pielęgnacji psów i kotów, wygładza oraz nadaje sierści lśniący połysk.

Szczotka do czesania czworonogów stworzona jest z silikonu, który nie drażni skóry pupila. Nadaje się dla psów, kotów i królików.

Sposób użycia: Sierść należy szczotkować delikatnie, szczególnie w okolicach pyska i oczu. Należy zawsze szczotkować w kierunku wzrostu sierści. Szczotkować dokładnie, aby usunąć wszelkie splątania oraz martwe włosy i sierść.

Kolor zielony