Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Odstraszacz kretów ultradźwiękowa solarny na krety

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Odstraszacz kretów ultradźwiękowa solarny na krety Odstraszacz kretów ultradźwiękowa solarny na krety

ODSTRASZACZ GRYZONI NA MYSZY, SZCZURY, KRETY, ITD.

ULTRADŹWIĘKOWA LAMPA SOLARNA

 

Ultradźwiękowa lampa solarna odstrasza gryzonie znajdujące się w ogrodzie. Odstraszacz jest bardzo łatwy w użyciu. Urządzenie należy umieścić w pobliżu wejścia do nory lub dołku, tam gdzie jest najwięcej gryzoni. Odstraszacz umieszczamy w jak najbardziej nasłonecznionym miejscu w pobliży wyżej wspomnianych miejsc, we wcześniej wykopanym dołku, tak aby w ziemi znajdowało się ok 3/4 urządzenia. Następnie należy uruchomić urządzenie przyciskiem On/Off.

Zasilane energią słoneczną urządzenie co 10-30 sekund będzie generowało 2 sekundowe przenikliwe dźwięki o częstotliwości 400 Hz, które są bardzo nieprzyjemne dla gryzoni. Dodatkowo odstraszacz wytwarza wibracje, które są uciążliwe dla kretów czy myszy.  Dla uzyskania jak najlepszych efektów, odstraszacz powinien być ciągle włączony przez okres ok 14 dni.

W przypadku gdy na ogródku, działce znajduje się bardzo dużo gryzoni zalecane jest aby zamontować kilka odstraszaczy aby całkowicie pozbyć się uciążliwych mieszkańców.

Odstraszacz jest wodoodporny, posiada wbudowany akumulator, który jest ładowany energią słoneczną. Konstrukcja urządzenia pozwana na jego stałe funkcjonowanie, nawet gdy ilość światła jest małą, ponieważ energia jest magazynowana (urządzenie bez odpowiedniego nasłonecznienia może działać przez okres ok 7 dni).

Wibracje dźwiękowe generowane przez urządzenie mają zasięg do 700m2, w zależności od typu gleby, co w tym przypadku jest czynnikiem mającym istotny wpływ na wydajność urządzenia.Urządzenie nie jest odpowiednie dla podmokłych gleb oraz gdy ziemia jest zamarznięta.

Zakres częstotliwości: 400 Hz