Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Krople nawilżające do oczu mgiełka 15 ml

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175904327
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Krople nawilżające do oczu mgiełka 15 ml

Odświeżająca mgiełka do oczu 15 ml

Nawiązanie krople w formie mgiełki związane w przypadku podrażnień oczu, ich przemęczenia lub kiedy uskarżamy się na charakterystyczne uczucie suchości. Oprogramowanie należy do oprogramowania, które należy do oprogramowania, które będzie zajmować stanowisko w komórkach naszego oka, jak i my jesteśmy łzach.

Stosowanie mgiełki nie tylko pomoże nam się uporać z objawami przemęczenia oczu, ale także ochroni nas przed wszelkimi drobnymi rogówki. Dzieje się tak dlatego, że krople od razu po aplikacji powłokę ochronną na rogówce. Powłoka ta świetnie absorbuje wodę i naturalne tarcie podczas mrugania.

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem należy użyć pompkę 3-4 razy. Przed każdym użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymać pojemnik w odległości 10 cm od zamkniętych powiek. Używać do 4 razy dziennie na nie powieki, spryskując każdorazowo 1-2 razy.

Skład: Aqua, Borneol, Ekstrakt z nasion Cassia Tora, Ekstrakt z wiciokrzewu Lonicera Japonica, Ekstrakt z kwiatu chryzantemy indyjskiej, Biguanid poliaminopropylowy