Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Balsam przeciwbólowy w sztyfcie

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5055566960713
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Balsam przeciwbólowy w sztyfcie

Balsam przeciwbólowy w sztyfcie

Balsam przeciwbólowy w sztyfcie pomaga w bólu głowy spowodowanym stresem, problemami z zatokami oraz migreną. Szybko przynosi ulgę w bólu. Maść przeciwbólowa posiada w składzie mentol, który rozluźnia mięśnie i poprawia krążenie krwi. Balsamu można używać bezpośrednio na stronie, bądź wdychać jego zapach.

ŁATWY W UŻYCIU

Przy pierwszych pierwszych oznakach bólu głowy punkt sztyftu łagodzącego bólu głowy. Pomoże uwolnić się od bólu głowy w sposób naturalny i pokazanie sposobów leczenia przeciwbólowe. Ma chłodzący, terapeutyczny zapach mentolu, który nie tylko koi, ale także pomaga się poprawić. Balsam nie pozostawia tłustych śladów na skórze.

BEZPIECZNY W UŻYCIU 

Nasz balsam przeciwbólowy został opracowany w bezpieczny sposób, przechodzenie wszystkie wymagane brytyjskie testy i przepisy, dzięki czemu jest równowaga dla dorosłych, a zwłaszcza dla dzieci. Dzięki niewielkim rozmiarom mieszczą się wygodnie w kieszeni, dzięki czemu możesz je zabrać wszędzie.

Każdy pojemnik jest wyposażony w zakrętkę, która służy do ochrony jego zawartości przed zanieczyszczeniem, umożliwiając wielokrotne wykorzystanie.

Waga: 3,6 g

Skład: Aqua, glikol propylenowy, alkohol etylowy, uwodorniony olej rycynowy, distearynian PEG-150, mentol, salicylan metylu.