Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Szczotki druciane do sprzątania 3 szt

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5055566906360
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Szczotki druciane do sprzątania 3 szt Szczotki druciane do sprzątania 3 szt Szczotki druciane do sprzątania 3 szt Szczotki druciane do sprzątania 3 szt Szczotki druciane do sprzątania 3 szt Szczotki druciane do sprzątania 3 szt Szczotki druciane do sprzątania 3 szt

Zestaw szczotek zawiera:

  • szczotkę nylonową
  • szczotkę drucianą
  • szczotkę mosiężną 

Szczotka druciana to idealne rozwiązanie w wielu pracach warsztatowych oraz domowych. Przeznaczona jest do czyszczenia przedmiotów z rdzy, brudu i wszelkich innych zanieczyszczeń. 

Wysokiej jakości włosie pozwala na precyzyjne czyszczenie powierzchni bez obawy ich uszkodzenia. 

Szczotka nylonowa: Sprawdzi się w przypadku konieczności mocnego szorowania, czyszczenia szorstkich powierzchni oraz usuwania głębokich zanieczyszczeń. Szczotka ta idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni przed rozpoczęciem malowania.

Szczotka druciana: Sprawdzi się w przypadku czyszczenia stali nierdzewnej takiej jak baterie łazienkowe czy prysznicowe oraz innych nierdzewnych przedmiotów w domu bądź pracy. 

Szczotka mosiężna: Sprawdzi się w przypadku gładkich powierzchni jak i do twardych powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia. Można jej używać również w potencjalnie łatwopalnych środowiskach, w których potrzebne są tylko nieiskrzące narzędzia

Specyfikacja:

  • Długość:

- szczotki nylonowej ok. 21 cm

- szczotki mosiężnej ok. 16,7 cm

- szczotki drucianej ok. 21 cm

  • Kolor: czarny
  • Zestaw zawiera 3 szczotki