Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Stabilizator ściągacz opaska uciskowa na łokieć

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175965434
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Stabilizator ściągacz opaska uciskowa na łokieć

Ściągacz na łokieć to miękka i wygodna w noszeniu opaska uciskowa. 

Ból łokcia - orteza na łokieć

Stabilizator pomaga wzmocnić i usztywnić łokieć nie ograniczając zdolności ruchowych. Ból łokcia najczęściej ma związek z dolegliwością zwaną łokieć tenisisty. Dolegliwość ta to nic innego, jak zmiany przeciążeniowe ścięgna. Powstają one w wyniku mikrourazów i nieleczone mogą prowadzić do poważnych komplikacji. Pierwszym krokiem w leczeniu tego typu dolegliwości jest usztywnienie bolącego miejsca i jego regeneracja poprzez np. używanie stabilizatorów. 

Opaska na łokieć tenisisty zalety

Stabilizator łokcia wykonany jest z neoprenu z obszytymi brzegami. Pomaga utrzymać naturalną ciepłotę ciała oraz poprawia krążenie. Specjalny kształt pozwala na dokładne dopasowanie stabilizatora. Może być on używany podczas codziennych czynności, jego uniwersalny wygląd i rozmiar sprawia, że będzie pasował na kobietę oraz na mężczyznę. Dodatkowo, pasuje na lewy i prawy łokieć. 

Stabilizator stawu łokciowego wskazania

Usztywniacz może być stosowany w przypadku zapalenia nadkłykci kości ramiennej tj. przy łokciu tenisisty/golfisty. Idealnie sprawdzi się również przy przeciążeniu stawu, przy stanach zapalnych w okolicy stawu łokciowego, przy rehabilitacji pooperacyjnej oraz podczas choroby zwyrodnieniowej. 

Usztywniacz na łokieć komfort użycia

Opaska wykonana została z neoprenu, dzięki czemu jest miękka oraz bardzo wygodna. Świetnie sprawdzi się profilaktycznie przy urazach stawu łokciowego Poprawia ona krążenie krwi, zmniejsza ból i łagodzi obrzęki.

Stabilizator łokcia rozmiary:

  • Rozmiar S obwód nad łokciem 23 - 27 cm
  • Rozmiar M obwód nad łokciem 24 - 32 cm
  • Rozmiar L obwód nad łokciem 26 - 34 cm
  • Rozmiar XL obwód nad łokciem 28 - 36 cm