Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Żel do udrażniania rur 1l

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5055566991281
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Żel do udrażniania rur 1l

Szybkodziałający środek w formie żeli do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych, który samoczynnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe i organiczne. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. 

Skoncentrowany żel do udrażniania rur w łazience i kuchni. Biodegradowalna formuła rozpuszcza zatory powstałe z zalegających związków tłuszczowych, odpadków organicznych, włosów i mydlin. Udrażniacz skutecznie blokuje nieprzyjemne zapachy docierając bezpośrednio do zalegających zatorów. Produkt nie niszczy uszczelek oraz połączeń kanalizacyjnych. Brak silnych substancji żrących oraz bezpieczne działanie wspiera pracę przydomowych oczyszczalni oraz szamb.

Zalety:

  • Wysoka koncentracja - 4 dozowania
  • Skuteczne rozpuszczanie zatorów
  • Redukcja nieprzyjemnych zapachów
  • Ochrona instalacji kanalizacyjnej
  • Wsparcie dla przydomowych oczyszczalni i szamb

Sposób użycia: Zawsze przed użyciem środka do udrażniania rur załóż rękawiczki. Trzymaj z dala od dzieci. Regularna konserwacja: wlać 2 nakrętki bezpośrednio do otworu zlewu/prysznica, a następnie spłukać wodą. W przypadku zatorów wlać 4 nakrętki do otworu, poczekać 10 minut, a następnie spłukać wodą. Pamiętaj o dobrej wentylacji pomieszczenia.

Pojemność: 1 litr