Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Wycinanki papierowe ludziki do ozdabiania

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175906871
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Wycinanki papierowe ludziki do ozdabiania Wycinanki papierowe ludziki do ozdabiania Wycinanki papierowe ludziki do ozdabiania Wycinanki papierowe ludziki do ozdabiania

Papierowe ludziki do ozdabiania pomogą odkryć w dziecku pokłady kreatywności. Można je dowolnie ozdabiać, ubierać czy też malować. Ludziki z papieru to również nieodłączny element wystaw szkolnych, projektów artystycznych bądź przyjęć urodzinowych. Grube i wytrzymałe papierowe kształty wykonane zostały z białego papieru offsetowego o gramaturze 300 g/m2.

Czysta wycinanka z papieru to idealne płótno do odkrywania dziecięcej kreatywności i stworzenia całkowicie oryginalnego projektu. Najskuteczniejszą formą nauki dla każdego dziecka jest zabawa, tym samym należy dbać o to, aby dziecko na każdym etapie rozwoju zdobywało nowe umiejętności. 

Wycinanki dla dzieci w formie ludzików to idealne narzędzie wspierające zabawy sensoryczne z dziećmi. Pomagają rozwijać kreatywność, wspiera pewność siebie, zachęcają do wyrażania siebie oraz rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów. 

Do zestawu dołączone są również ubrania do samodzielnego wycięcia, które później można zakładać na ludziki. Do wyboru również płeć ludzików: dziewczynka lub chłopczyk.

Specyfikacja:

  • Wymiary: wysokość 23 cm i szerokość 13 cm (od jednej ręki do drugiej)
  • Waga: 4,2 g/szt.
  • W opakowaniu 20 szt.
  • Wersja: żeńska i męska
  • Materiał: papier
  • Gramatura: 300 g

 Karton zawiera 24 opakowania.