Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Gumki do włosów sprężynki elastyczne 8 szt

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175903009
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Gumki do włosów sprężynki elastyczne 8 szt

UWAGA: brak koloru czarnego

Gumki sprężynki umożliwią stworzenie pięknych fryzur. Sprawdzą się do związania włosów podczas uprawiania sportów, sprzątania czy tworzeniu modnych stylizacji z kucykiem.

Ich gładka, spiralna konstrukcja zapobiega plątaniu się włosów tym samym chroniąc je przed uszkodzeniem. Dodatkowo bardzo łatwo ściąga się je z włosów. Elastyczna budowa gumki do włosów sprawia, że skóra głowy nie jest tak napięta jak w przypadku stosowania tradycyjnych gumek. Dzięki temu ograniczony jest do minimum ból głowy spowodowany ciasnym związaniem kitki.

Spiralne gumki do włosów są w uniwersalnych, stonowanych kolorach co sprawia, że pasują do każdej stylizacji i koloru włosów. Są to gumki do włosów dla dzieci i dorosłych!

Gumki do włosów - wodoodporne i higieniczne

Kolejną ważną zaletą gumek jest to, że są higieniczne. W odróżnieniu od zwykłych gumek, nie wchłaniają kurzu, potu, wody i innych zanieczyszczeń. Można je myć pod bieżącą wodą z mydłem zapewniając ich czystość. Idealnie sprawdzają się podczas pływania - bardzo łatwo je ściągnąć nawet z mokrych włosów.

Gumki są bardzo elastyczne i są w stanie utrzymać nawet bardzo gruby kok, kucyk czy warkocz. Gdy za mocno się rozciągną, wystarczy umieścić je w miseczce z ciepłą wodą, bądź użyć gorącej suszarki, aby wróciły do swojego pierwotnego rozmiaru.

Dostępny jest jedynie kolor brązowy.

Prosimy o podanie wybranego koloru. W przypadku braku informacji, zostaną wysłane losowo.

Zestaw zawiera 8 szt.