Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Maszynki do golenia jednorazowe z potrójnym ostrze

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5055257855410
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Maszynki do golenia jednorazowe z potrójnym ostrze Maszynki do golenia jednorazowe z potrójnym ostrze

Jednorazowe maszynki do golenia z nawilżającym paskiem z aloesem to obowiązkowy element każdej męskiej i damskiej kosmetyczki. 

Maszynki do golenia - zalety

Maszynki posiadają potrójne ostrze, dzięki którym golenie będzie bezpieczne i przyjemne. Pasek nawilżający znajdujący się na maszynce został wzbogacony aloesem, dzięki czemu każde golenie zapewnia poczucie komfortu i nawilżenia skóry.

Jednorazowa maszynka do golenia posiada dodatkowo wygodną profilowaną rączkę, tak więc pewnie i stabilnie trzyma się ona w dłoni.   

Maszynka do golenia nie wymaga wymiany wkładów, po stępieniu ostrzy można ją wyrzucić. Jest to dużo bardziej higieniczne rozwiązanie niż maszynki wielorazowe z uwagi na to, że maszynka nie będzie pokryta żadnymi bakteriami, które namnażają się na wielorazowych urządzeniach do depilacji. 

Maszynki jednorazowe do golenia - dla kobiet i mężczyzn

Maszynka sprawdzi się również jako maszynka do golenia damska. Można nią bezpiecznie depilować nogi, pachy czy też okolice bikini. 

Popularne maszynki jednorazowe idealnie sprawdzą się w sytuacji, w której nagle potrzebujesz wydepilować nogi czy też inne miejsca. Są one małe, zajmują niewiele miejsca tak więc można je mieć zawsze przy sobie. 

Golarka sprawdzi się jako maszynka do golenia głowy, twarzy, nóg, klatki piersiowej, rąk, okolic bikini i pach. 

Ilość: zestaw zawiera 10 sztuk.