Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Ultra chłonna gąbka Spunj

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175949137
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Ultra chłonna gąbka Spunj Ultra chłonna gąbka Spunj

Ultra chłonna i wytrzymała gąbka Spunj absorbuje wodę oraz inne płyny do 7-krotności swojej wagi. W przeciwieństwie do zwykłych gąbek, Spunj uwalniają wszystko, co wytarłeś po wyciśnięciu. 

Magiczna gąbka Spunj do sprzątania zalety

Produkty marki spunj są hydrofilowe, co oznacza że wręcz uwielbiają one wodę. Gąbeczka wchłonie aż 7 razy więcej niż sama waży, dzięki czemu będzie to wręcz idealna gąbka do domowego jak i profesjonalnego użytku. 

Gąbka może być używana do wyczyszczenia powierzchni delikatnych, do ścierania kurzu, do czyszczenia ekranów prysznicowych oraz do mycia okien. 

Mega chłonne właściwości gąbki sprawią, że czyszczenie odbędzie się bez kapania wody, co w przypadku zwykłych gąbek jest częstym problemem. Po wypłukaniu gąbki, uwolni ona wszystko to co wcześniej wchłonęła, dzięki czemu masz gwarancję dokładnego i higienicznego sprzątania. 

Gąbka do mycia Spunji zastosowanie

Czyścik może być używany również z ulubionymi środkami czyszczącymi. Warto zaznaczyć również że gąbki spunj są mega trwałe, nie drą się, nie pękają oraz nie kruszą się, dzięki czemu są o wiele mocniejsze niż tradycyjne gąbki do czyszczenia. Spunji pozostawia czyszczone powierzchnie idealnie czyste. 

Ultrachłonne gąbki mają zastosowanie w: 

  • domu
  • biurze
  • kuchni
  • łazience

Gąbka spunji świetnie świetnie sprawdzi się również jako gąbka do mycia auta. Gąbeczki dokładnie usuwają wszelki brud z lakieru, plastikowych elementów, szyb oraz opon i felg. 

Wymiary: 12 cm x 8 cm x 3 xm

Kolory: różowa i morska