Twoje konto

Login:
Hasło:
 
 

Zestaw Kreatywny DIY - piankowe dinozaury

Podstawowe dane

Cena za sztukę: cena po zalogowaniu
EAN: 5056175962297
Waga: 0 kg
Jednostka miary: szt.
Sprzedaż na opakowania: tak
Minimalne zamówienie: 1 szt. (1 op.)

Opis produktu

Zestaw Kreatywny DIY - piankowe dinozaury Zestaw Kreatywny DIY - piankowe dinozaury Zestaw Kreatywny DIY - piankowe dinozaury

Dinozaury dla dzieci

Duża część małych chłopców fascynuje się dinozaurami, jedna z głównych przyczyn tego fenomenu to fakt, że dinozaury są bardzo duże i silne, wyróżniają się na tle innych zwierząt i są po prostu imponujące. 

Piankowe głowy dinozaurów mogą ozdobić zarówno dziewczęce i chłopięce pokoje, są na tyle uniwersalne że będą pasować do każdego otoczenia Chłopcy mogą urządzić pokój w stylu parku jurajskiego, dziewczynki zaś mogą wykorzystać te słodkie dinozaury jako element ozdobny i połączyć go z innymi dodatkami. 

Dinozaury można ozdabiać na wiele sposobów. 

Park dinozaurów w domu

Stwórz dziecku prawdziwy park dinozaurów, w którym będzie mogło ono poszerzać swoją wiedzę na temat tych niesamowitych zwierząt. Być może w przyszłości maluch zafascynowany dinozaurami przerodzi się w profesjonalnego paleontologa - wszystko zależy od Ciebie i od tego, w jaki sposób poprowadzisz swoje dziecko.

Zestaw zawiera 20 sztuk w kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i czerwonym. Każdy kolor może posłużyć za inny rodzaj dinozaura, np.  zielone mogą być uznawane za dinozaury roślinożerne czerwone zaś za mięsożerne.

Wymiary: 14,5 x 11,5

Ilość: 20 szt

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.